• Batony dla psa i kota

BATON MROŻONY EXTRA WOŁOWY surowy 10 kg
68.99
szt. Do przechowalni
Karma dla psa DALMATYNCZYK wołowa 10 kg
48.99
szt. Do przechowalni
MORTADELA DROBIOWA baton parzony dla psa b/k 10 szt
49.99
szt. Do przechowalni
Lemon z wołowiną, baton parzony dla psa bez kości
44.99
szt. Do przechowalni
Salceson wieprzowy - baton parzony bez kości
44.99
szt. Do przechowalni
Przysmak wołowy - baton parzony bez kości
44.99
szt. Do przechowalni

 

Batony dla psa 1 kg

Spraw swojemu pupilowi niesamowitą przyjemność, karmiąc podając mu jakościowe batony dla psów i kotów! Nasze batony są pełne naturalnych składników, które zapewnią Twoim milusińskim dodatkowy zastrzyk energii oraz zdrową dietę.

 

Jaki baton dla psa i kota?

Jeśli szukasz odpowiedniego batonu dla swojego psa lub kota, to musisz opierać się na indywidualnych preferencjach Twojego zwierzaka oraz zbilansowaniu pełnowartościowej diety. Po prostu czasem tak jest, że niektóre zwierzaki nie chcą jeść jakiegoś rodzaju mięsa. Dlatego warto sprawdzić co mu smakuje. Możesz to zrobić w łatwy sposób zamawiając baton dla psa 1kg. W Psiej Spiżarni przeważają zamówienia całych paczek 10 kg, ale właśnie w celu umożliwienia zbadania preferencji Twojego psa czy kota umożliwiliśmy zamówienia nawet 1 sztuki batona dla psa i kota 1 kg. Takie gotowe batony są nie tylko skutecznym sposobem na zaspokojenie głodu Twojego pupila, ale także świetnym sposobem na zapewnienie mu odpowiedniej ilości witamin i minerałów.

 

Baton dla psa opinie

Czy Twój pupil nie przepada za surowym BARFem? Mimo, że jest to najzdrowszy model żywienia zwierząt to dobrze wiemy, że psy czy koty nie zawsze chcą jeść surowe mięso. Warto wtedy poszukać kompromisu i zapewnić im pożywienie zdrowe, ale takie które zjedzą ze smakiem. Dobrym wyborem w takim przypadku będą batony parzone dla psów i kotów. Opinie na temat batonów skupiają się na tym, że mimo, że surowy BARF jest zdrowszy to jednak czasem jedyną słuszną alternatywą jest właśnie lekko przetworzone mięso czyli batony dla psów i kotów. Nasze batony są pasteryzowane co oznacza, że są poddane jedynie lekkiej obróbce cieplnej. Jest to jedyna metoda konserwowania batonów. Są zdrowe ponieważ nie zawierają zbędnej chemii czy barwników i dodatków. Dlatego nasze batony dla psa i kota opinie mają bardzo dobre! Zresztą sprawdź sam opinie innych użytkowników na temat różnych rodzajów batonów dostępnych w Psiej Spiżarni.